новые флеш игры.

Будівельний Батальйон

 

Промо-ролік батальйона "БудБат"

 

1. Громадська ініціатива

2. Суть проста – організація фронту для збереження архітектурної спадщини та відновлення інфраструктури

3. Принцип роботи – побачив –зафіксував- передав до реєстру – працюємо.

Скільки недобудованих напівзруйнованих занедбаних будівель ви можете побачити в нашому місті ? багато.

 

 

Як привести місто до ладу?

1. Побачив місце в Києві, яке потребує термінового ремонту - зафіксуй місце розташування, фото, адресу надсилай на ел.скриньку  - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., або передай волонтерам координаторам БудБату.

2. Формуємо разом актуальний РЕЄСТР місць міста, яке потребують швидкої будівельної допомоги.

3. Починаємо працювати.

Крім нас з вами це ніхто не зробить. 

Громадська ініціатива БудБат пропонує об’єднатися фаховим будівельникам, буд компаніям міста, звичайним киянам-волонтерм стати на передовій за збереження та відновлення культурної історичної архітектурної спадщини міста.

Патріоти створили військові та волонтерські сотні. Але оборона – це також захисні, інженерні, фортифікаційні споруди. Оборона – це і славетна передова, і потужний тил. У створенні потужної передової та потужного тилу повинні бути задіяні і фахові будівельники. Тому ми і вирішили  організувати перший громадський «Будівельний Батальйон.

В складні для країни часи важливим буде наступний крок – треба зробити мобілізаційний реєстр спеціалістів , компаній , структур мчс та зацікавлених громадян для виконання функцій громадської оборони в військовий та мирний час. У нас є техніка, у нас є фахівці – потрібна ваше бажання та ваша участь. Приєднуйся!

Для цього необхідно не багато. Ваша небайдужість, бажання, участь. Приєднуйся!

 

Компания Сансити